E-shop je dočasne mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie

Cararo | LECHUZA

LECHUZALOGOxd - kópia

Samozavlažovací kvetináč Cararo | LECHUZA je luxusný kvetináč, ktorý zaujme na prvý pohľad. Luxusné farebné povrchy a veľkosť predurčujú na použitie v moderných interiéroch. Veľmi pekne sa hodí ku kvetináčom Cubico. Kvetináč je dostupný v jednej veľkosti. Na výber je zo 6 farieb v matnom a lesklom prevedení (biela lesklá, antracitová metalická matná, strieborná metalická matná, hnedá espresso metalická matná, červená scarlet lesklá a taupe šedobéžová lesklá.

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Množstvo povrchov a farebných vyhotovení ktoré zapadnú do každého interiéru či exteriéru.  Viaceré veľkosti kvetináčov umožňujú vybrať vhodnú nádobu pre každý kvet.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

​Samozavlažovacie kvetináče Cararo sú dostupné v 6 trendových farbách: biela lesklá, antracitová metalická matná, strieborná metalická matná, hnedá espresso metalická matná, červená scarlet lesklá a taupe šedobéžová lesklá

le_cararo_product_listingimage