E-shop je dočasne mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie

Cilindro Color | LECHUZA

LECHUZALOGOxd - kópia

Samozavlažovací kvetináč  Cilindro | LECHUZA so zvislým pruhovaním je elegantný a štýlový. Vďaka svojmu minimalistickému dizajnu sú kvetináče dokonalým doplnkom pre moderné prostredie. Kvetináč Cilindro sa vyrába v dvoch veľkostiach priemeru 23 a 32 cm.

Je dostupný v troch farbách. Výrazná slnečná oranžová vytvára ušľachtilé akcenty. Klasické farby biela a bridlicová šedočierna pôsobia moderným a nadčasovým dojmom. Jemné úzke pruhy dávajú povrchu jedinečnú štruktúru.

Pre optimálny rast rastlín je CILINDRO vybavený osvedčeným zavlažovacím systémom LECHUZA. Vďaka zásobníku vody s objemom 1,7 l alebo 4 l sa rastliny zavlažujú podľa potreby. 

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_cilindro-color_product_listingimage