Vitajte v našom e-shope!

Cube Color | LECHUZA

Najpredávanejšie

6 položiek celkom
le 13380 product image kópia
od €9,99–10 %
od €8,95

Samozavlažovací kvetináč Cube Color biely | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: biela matná

le 13384 product image kópia
od €9,99–10 %
od €8,95

Samozavlažovací kvetináč Cube Color šedočierny | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: šedočierna

le 13385 product image kópia
od €9,99–10 %
od €8,95

Samozavlažovací kvetináč Cube Color limetková | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: zelená limetková matná

le 13680 product image kópia
Novinka
€19,95

Závesný samozavlažovací kvetináč Cube Color Triple | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: biela matná

le 13684 product image kópia
Novinka
€19,95

Závesný samozavlažovací kvetináč Cube Color Triple šedočierny | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: šedočierna matná

le 13685 product image kópia
Novinka
€19,95

Závesný samozavlažovací kvetináč Cube Color Triple limetkový | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: zelená limetková matná

LECHUZALOGOxd - kópia

Milovníci byliniek, pozor! Minikvetináče Cube Color 14 a 16 | LECHUZA sú ideálne pre bylinky. Môžete ich mať celý rok na parapete, kde budete mať stály prístup na čerstvé bylinky. Bazalka, tymián, rozmarín a rôzne iné si nájdu miesto v týchto kvetináčoch. Bylinky nemusia byť ani vytiahnuté zo svojho pôvodného obalu, stačí do ňho zapichnút patentovaný Lechuza Stick a bylinky majú zabezpečené dostatok vlahy.

 Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kavlitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Množstvo povrchov a farebných vyhotovení ktoré zapadnú do každého interiéru či exteriéru.  Viaceré veľkosti kvetináčov umožňujú vybrať vhodnú nádobu pre každý kvet.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_cube-color_product_listingimage