E-shop je dočasne mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie

Cube Color | LECHUZA

LECHUZALOGOxd - kópia

Milovníci byliniek, pozor! Minikvetináče Cube Color 14 a 16 | LECHUZA sú ideálne pre bylinky. Môžete ich mať celý rok na parapete, kde budete mať stály prístup na čerstvé bylinky. Bazalka, tymián, rozmarín a rôzne iné si nájdu miesto v týchto kvetináčoch. Bylinky nemusia byť ani vytiahnuté zo svojho pôvodného obalu, stačí do ňho zapichnút patentovaný Lechuza Stick a bylinky majú zabezpečené dostatok vlahy.

 Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kavlitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Množstvo povrchov a farebných vyhotovení ktoré zapadnú do každého interiéru či exteriéru.  Viaceré veľkosti kvetináčov umožňujú vybrať vhodnú nádobu pre každý kvet.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_cube-color_product_listingimage