Vitajte v našom e-shope!

Cube Cottage | LECHUZA

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
le 15376 product image kópia
od €35,99–8 %
od €32,95

Samozavlažovací kvetináč Cube Cottage biely | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: biela matná

le 15373 product image kópia
od €35,99–8 %
od €32,95

Samozavlažovací kvetináč Cube Cottage čierny | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: čierna matná

le 15375 product image kópia
od €35,99–8 %
od €32,95

Samozavlažovací kvetináč Cube Cottage hnedý | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: hnedá mokka matná

le 15372 product image kópia
od €35,99–8 %
od €32,95

Samozavlažovací kvetináč Cube Cottage šedočierny | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: šedočierna granitová matná

LECHUZALOGOxd - kópia

Kvetináč Cube Cottage | LECHUZA je obľúbený kvôli obalom s pletenou ratanovou štruktúrou. Má prirodzený chatársky vzhľad. Je v tvare kocky s rovnakými stranami. Cube je vhodný najmä pre rastliny s veľkými koreňmi. Môžete kombinovať všetky veľkosti a vytvoriť tak jedinečný interiér alebo exteriér. Hodí sa perfektne na terasu k záhradnému nábytku. 

Všetky modely CUBE Cottage majú vymeniteľnú rastlinnú vložku, ktorá uľahčuje starostlivosť o rastliny. Integrovaný zavlažovací systém LECHUZA so zásobníkom 3 litre, 7,5 litra a 14 litrov zásobuje rastliny optimálnym množstvom vody.

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_cube-cottage_product_listingimage