E-shop je dočasne mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie

Cube Glossy | LECHUZA

LECHUZALOGOxd - kópia

NOVINKA 

Vďaka lesklej kolekcii Cube Glossy | LECHUZA sa do obytného priestoru dostáva moderný pôvab. Samozavlažovacie malé kvetináče s vysoko kvalitným lakovaným povrchom sú lesklé pútače pohľadov a poskytujú miestnosti elegantný nádych. Nádoby nielen vyzerajú elegantne, ale zapôsobia aj na svoj integrovaný zavlažovací systém, ktorý sa stará o zásobovanie rastlín.

CUBE Glossy s rozmermi 14 a 16 sa perfektne hodia na okenné parapety, stoly alebo na police.

Pre jednoduchú starostlivosť o rastliny bez denného zalievania
Aby sa starostlivosť o rastliny nestala príliš stresujúcou, zavlažovací systém LECHUZA sa postará o dostatok vlahy zelených spolubývajúcich. Rastliny netreba presádzať, stačí do pôvodného kvetináčika zasunúť priložený kolík.

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

le_cube-glossy-triple_product_listingimage