E-shop je dočasne mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie

Cube | LECHUZA

LECHUZALOGOxd - kópia

Harmonická kocka so samozavlažovaním Cube | LECHUZA. Klasické farby v kvalitnom lesku alebo matnom metalickom vzhľade. CUBE ponúka dostatok priestoru pre väčšie korene. Vďaka tvaru kocky a vysoko lesklému prevedeniu sa CUBE hodí do klasických a moderných interiérov - či už sú umiestnené ako jeden objekt, alebo v rôznych veľkostiach vedľa seba. Kvetináč CUBE 40 a 50 dokonale ladí s CUBICO 40 a CUBICO 50.

Všetky modely CUBE Premium majú vymeniteľnú rastlinnú vložku, ktorá uľahčuje starostlivosť o rastliny. Integrovaný zavlažovací systém LECHUZA so zásobníkom 3,8 litra, 7,5 litra a 14 litrov zásobuje rastliny optimálnym množstvom vody.

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_cube_product_listingimage