Vitajte v našom e-shope!

Cubico Color | LECHUZA

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
le 13160 product image kópia
od €26,99

Samozavlažovací kvetináč Cubico Color biely | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: biela matná

le 13164 product image kópia
od €26,99

Samozavlažovací kvetináč Cubico šedočierny | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: šedočierna matná

le 13161 product image kópia
od €26,99

Samozavlažovací kvetináč Cubico Color muškátový | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: šedobéžová muškátová matná

LECHUZALOGOxd - kópia

Moderný kvetináč s kónickým tvarom Cubico Color | LECHUZA v matnom prevedení. Z úzkej základne sa rozširuje po vrch kvetináča. Vďaka mnohým farebným prevedeniam sa dá kombinovať s inými kvetináčmi. 

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_cubico-color_product_listingimage