Vitajte v našom e-shope!

Cubico Cottage | LECHUZA

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
le 15246 product image kópia
od €44,99–8 %
od €40,95

Samozavlažovací kvetináč Cubico Cottage biely | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: biela matná

le 15253 product image kópia
Novinka Limitovaná edícia
od €44,99–8 %
od €40,95

Samozavlažovací kvetináč Cubico Cottage antracitový | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: čierna antracitová matná

Cubico Cottage hnedá matná | LECHUZA
od €44,99–8 %
od €40,95

Samozavlažovací kvetináč Cube Cottage hnedá | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: hnedá mokka matná

le 15242 product image kópia
od €44,99–8 %
od €40,95

Samozavlažovací kvetináč Cube Cottage granitový | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: šedočierna granitová matná

LECHUZALOGOxd - kópia

Dizajnový pletený kvetináč Cubico Cottage | LECHUZA s kónickým tvarom s nádychom prírody. Z úzkej základne sa rozširuje po vrch kvetináča. Pletená ratanová štruktúra má prirodzený chalupársky - cottage vzhľad. Hodí sa perfektne na terasu k záhradnému nábytku. Je možná kombinácia s Balconerou Cottage alebo Cube Cottage.

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_cubico-cottage_product_listingimage