E-shop je dočasne mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie

Cursivo | LECHUZA

LECHUZALOGOxd - kópia

Samozavlažovací kvetináč Cursivo | LECHUZA ponúka moderný avantgardný tvar nádoby, jeho asymetrický dizajn poskytuje vzrušujúce pohľady z každého uhla. Extravagantná nádoba sa stará o rastliny a predstavuje architektonický prvok v každej miestnosti. Kombinácia troch nádob rôznych rozmerov a farieb vytvára jedinečný a flexibilný priestorový predel.

Osvedčený systém zavlažovania pôdy LECHUZA s ukazovateľom stavu vody, zásobníkom vody a podkladom rastlín zabezpečuje optimálnu dodávku vlahy pre rastliny. Farebne neutrálne rastlinné vložky so zasúvateľnými rukoväťami umožňujú rýchlu zmenu výsadby a môžu byť tiež kombinované s inými nádobami LECHUZA. Kvetináč CURSIVO prináša funkčnosť v súlade s moderným dizajnom interiéru.

Je dostupný v 4 farbách. Biela lesklá, červená lesklá, čierna lesklá a šedobéžová taupe lesklá.

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

 

 

 

le_cursivo_product_listingimage