Vitajte v našom e-shope!

Delta | LECHUZA

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
le 15500 product image kópia
od €69,99–6 %
od €62,95

Samozavlažovací kvetináč Delta biely lesklý | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: biela lesklá

le 15519 product image kópia
od €69,99–6 %
od €62,95

Samozavlažovací kvetináč Delta červený lesklý | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: červená lesklá

le 15503 product image kópia
od €69,99–6 %
od €62,95

Samozavlažovací kvetináč Delta antracitový | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: antracitová šedočierna metalická matná

LECHUZALOGOxd - kópia

Samozavlažovací kvetináč Delta | LECHUZA spája technológiu a dizajn. Jedinečný dizajn tohoto kvetináča je jeho najväčšou prednosťou. Hodí sa do každej modernej obývačky, či terasy. Štíhly zaoblený kvetináč s vyberateľnou nádobou na rastlinu, ktorá je ohraničená rámom vo farbe samotného kvetináča.

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Množstvo povrchov a farebných vyhotovení ktoré zapadnú do každého interiéru či exteriéru.  Viaceré veľkosti kvetináčov umožňujú vybrať vhodnú nádobu pre každý kvet.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_delta_product_listingimage