E-shop je dočasne mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie

Dizajnové doplnky BRABANTIA

BRABANTIALOGO - kópia

Brabantia bola založená v roku 1919 v Holandskom meste Aalst. Bola vytvorená skupinou ľudí, ktorých hlavnou prioritou bola kvalita. Svoje myšlienky sa im podarilo premeniť na skutočné produkty. Firma začínala pod menom Van Elderen & Co. Prvými výrobkami boli plechové dózy a nádoby na mlieko, džbány a sitá. V roku 1930 vyrábali kovové skrinky pre rádiá značky Philips. Po vojne v roku 1945 prišli s myšlienkou recyklovať kovové nádoby na mlieko a vyrábali z nich rôzne nové výrobky. V roku 1955 navrhli konštrukciu pedálových smetných košov a zaviedli ich sériovú výrobu. Brabantia sa vždy snažila ochraňovať životné prostredie, v roku 1975 zaviedli do továrne systém čistenia vody. Rok 1985 sa dostala do výroby plastová vývrtka, ktorá bola známa po celom svete a dodnes sa predali milióny kusov. V roku 1999 prišli na trh nové dotykové smetné koše s technológiou Touch Bin. V roku 2015 sa stala oficiálnym partnerom spoločnosti WeForest, ktorá sa zaoberá čistením oceánu a záchranou veľrýb.

Značka Brabantia ponúka široký sortiment výrobkov z nerezu. Kvalitné smetné koše s rôznymi technológiami otvárania - pedálové koše, koše s technológiou touch, ktoré sa otvoria jemným dotykom prstov. Koše s moderným dizajnom alebo príjemným retro vzhľadom. Chlebníky Fall Front a Roll Top sú asi najznámejším produktom od Brabantie. Ďalej nájdete v ponuke aj rôzne dózy, nádoby, kuchynské pomôcky a kúpeľňové doplnky.

Na všetky výrobky poskytuje Brabantia 10 ročnú záruku, takže kvalita je zaručená. Samozrejmosťou je dostupnosť náhradných dielov.