Vitajte v našom e-shope!

Orchidea | LECHUZA

Najpredávanejšie

3 položiek celkom
le 13960 product image kópia
Tip
€17,95

Samozavlažovací kvetináč Orchidea biela | LECHUZA na orchidey Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: biela matná

le 13962 product image kópia
€17,95

Samozavlažovací kvetináč Orchidea červená | LECHUZA na orchidey Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: červená matná

le 13961 product image kópia
€17,95

Samozavlažovací kvetináč Orchidea šedá | LECHUZA na orchidey Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: šedá matná

LECHUZALOGOxd - kópiaNOVINKA 

Orchidea so svojimi jemnými kvetmi je jedným z najobľúbenejších izbových rastlín na svete a dáva každému interiéru skutočný štýl. Samozavlažovací kvetináč Orchidea | LECHUZA bol navrhnutý pre orchidey a je dokonale prispôsobený ich vysokým nárokom.

Zabezpečuje bohaté kvety a zdravý rast. Vyvážená kombinácia vody, svetla a vzduchu pre korene je obzvlášť dôležitá. Podobne ako zásobovanie rastlín v prírode, je zavlažovací systém Orchidea úplne prispôsobený potrebám orchideí. Korene získavajú dostatok svetla prostredníctvom priesvitnej vnútornej nádoby, ktorá sa dá vytiahnuť pri údržbe. Špeciálny substrát pre orchideu umožňuje vyvážený prísun živín a vody ako aj príjem vzduchu a konštantné pH pôdy. Orchidey sa v tomto kvetináči cítia ako doma.

So samozavlažovacím kvetináčom Orchidea | LECHUZA sa každý stane expertom na ich pestovanie! Jednoduchým pohľadom na indikátore hladiny vody možno kontrolovať hladinu vody v zásobníku. Preliatie, ktoré orchideám škodí v tomto kvetináči nehrozí. Jedinečný tvar kvetináča pripomína listy orchidey

Tri klasické farby kvetináča Orchidea | LECHUZA matná biela, šarlátovo červená a šedá bridlicová zvýraznia samotnú rastlinu a jej kvety a hodia sa do akéhokoľvek priestoru. Vďaka tomuto kvetináču sú orchidey štýlovo prezentované a v interiéri vyzerajú nádherne. A navyše sú aj funkčné a praktické

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Množstvo povrchov a farebných vyhotovení ktoré zapadnú do každého interiéru či exteriéru.  Viaceré veľkosti kvetináčov umožňujú vybrať vhodnú nádobu pre každý kvet.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_orchidea_product_listingimage