Vitajte v našom e-shope!

Rustico Color | LECHUZA

Najpredávanejšie

5 položiek celkom
le 15312 product image kópia
Novinka
od €14,99–7 %
od €13,95

Samozavlažovací kvetináč Rustico Color pieskový | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: béžová piesková 

le 15309 product image kópia
Novinka
od €14,99–7 %
od €13,95

Samozavlažovací kvetináč Rustico Color biely | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: biela matná

le 15318 product image kópia
Novinka
od €14,99–7 %
od €13,95

Samozavlažovací kvetináč Rustico Color červený | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: červená rooibos

le 15313 product image kópia
Novinka
od €14,99–7 %
od €13,95

Samozavlažovací kvetináč Rustico Color grafitový | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: šedočierna grafitová 

le 15311 product image kópia
Novinka
od €14,99–7 %
od €13,95

Samozavlažovací kvetináč Rustico Color šedá | LECHUZA Výrobca: LECHUZA NEMECKO Farba: kamenná šedá

LECHUZALOGOxd - kópia

Rustico Color | LECHUZA poskytuje taliansky vkus. V tomto kvetináči vyniknú obzvlášť južné rastliny ako sú citróny, palmy či rozmarín. V modernej pieskovej farbe, grafitovej alebo kamennej šedej či obyčajnej bielej. Klasická červená farba nesmie chýbať. Rustico sa farebne hodí aj ku kvetináčom Canto Color a Cubeto Color.  

Kvetináče LECHUZA sú vyrobené z kvalitného a odolného plastu, takže znesú aj hrubšie zaobchádzanie a vydržia aj pády z väčšej výšky. Odľahčený plast zaručuje nízku hmotnosť a ľahkú manipuláciu a prenášanie. Kvetináče LECHUZA sú odolné voči UV žiareniu a stálofarebné počas celej svojej životnosti. Mrazuvzdornosť a odolnosť voči vplyvom počasia a nepriaznivým zimným poveternostným podmienkam, takže sa hodia na terasu či balkón. Vysoká kvalita kvetináčov je hlavným znakom značky LECHUZA. Jednoduché polievanie a hnojenie cez otvor, ktorý je v rohu kvetináča a chránený krytkou. Hladinomer na kontrolu hladiny vody v zásobníku zabezpeči aby mala rastlina dostatok vody alebo nebola preliata.

Množstvo povrchov a farebných vyhotovení ktoré zapadnú do každého interiéru či exteriéru.  Viaceré veľkosti kvetináčov umožňujú vybrať vhodnú nádobu pre každý kvet.

Samozavlažovací systém poskytuje rastlinám najlepšie podmienky pre optimálny rast a Vám zabezpečí pohodlie pri ich používaní. Kvetináče LECHUZA sú nielen krásne, ale ich prepracovaný samozavlažovací systém plní aj dôležitú funkciu. Rastliny sa vysádzajú priamo do vnútornej nádoby. Na spodok vnútornej nádoby sa použije pribalený LECHUZA PON.

le_rustico-color_product_listingimage