E-shop je dočasne mimo prevádzky. Ďakujeme za pochopenie

Tapety MARBURG

MARBURGLOGOx - kópia

Základy firmy MARBURG založil Johann Bertram Schäfer v roku 1845 otvorením malého obchodíku s interiérovým dizajnom. Dnes má firma MARBURG po 173 rokoch vyše 350 zamestnancov. Stredne veľká rodinná firma je vedená už piatou generáciou zakladajúcej rodiny. Všetky výrobné zariadenia sa nachádzajú v meste Kirchhain nedaľeko mesta Marburg v Hesensku. 

Továreň na tapety MARBURG je známa po celom svete unikátnymi výrobkami, ktoré sú dnes jedinečné. Sú to predovšetkým tapety, ktoré sú ozdobené perlami alebo kamienkami (kolekcia tapiet Evolution, Visions) a nevyrába ich žiaden iný výrobca. Marburg spolupracuje s významnými osobnosťami na medzinárodnej scéne dizajnu a to im umožňuje vyrábať neobvyklé a originálne tapety. Známe sú kolekcie tapiet od ZAHY HADID, LUIGIHO COLANIHO, ULFA MORITZA, KARIMA RASHIDA, HARALDA GLÖÖCKLERA a DIETERA LANGERA, ktorý je šéfdizajnérom značky MARBURG.

Tapety značky MARBURG sa vyznačujú vysokou kvalitou, originálnym dizajnom a prémiovým materiálom, z ktorého sú tapety vyrobené. Každá rolka tapety, ktorá opúšťa sklad, je plná nekompromisnej kvality a spľňa všetky najprísnejšie kritériá kvality značky MARBURG.